Preskočiť na obsah
Agnesa Szendreiová

Odborné a poradenské služby

Agnesa Szendreiová

Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo

Obec
Buzitka
Od roku
2007
IČO
43 587 984

Agnesa Szendreiová

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
985 41 Buzitka
Na trhu od
23. apríla 2007
IČO
43 587 984
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 69.20)
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo

Podnikanie v číslach

19
rokov na trhu
2007
rok vzniku
6
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Agnesa Szendreiová

Agnesa Szendreiová – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Buzitka. Podniká od 23. apríla 2007.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo“ (69.20). Predmet podnikania tvorí 6 položiek, napríklad vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva, sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností a ekonomické,organizačné a účtovné poradenstvo.

Základné údaje

Obchodné meno
Agnesa Szendreiová
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
43 587 984
Dátum vzniku
23. apríla 2007
Miesto podnikania
985 41 Buzitka
Živnostenský register
Okresný úrad Lučenec, vložka č. 640-12318
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 69.20)
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Agnesa Szendreiová zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 6 položiek.

  • Vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva

  • Sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností

  • Ekonomické,organizačné a účtovné poradenstvo

  • Maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností

  • Veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností

  • Automatizované spracovanie údajov

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Agnesa Szendreiová?

Miesto podnikania je v obci 985 41 Buzitka.

Čím sa Agnesa Szendreiová zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo“ (69.20). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva; sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností; ekonomické,organizačné a účtovné poradenstvo; maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností.

Aké je IČO – Agnesa Szendreiová?

IČO je 43 587 984.

Odkedy podniká Agnesa Szendreiová?

Podnikanie začalo 23. apríla 2007. Na trhu pôsobí 19 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Agnesa Szendreiová podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese agnesa-szendreiova.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.